DOWNLOAD


NSIS

NSIS - Skryptowy System Instalacji Nullsoft (Nullsoft Scriptable Install System) jest narzędziem, które pozwala programistom na stworzenie instalatora dla Windows. Rozprowadzany jest na licencji open source i jest całkowicie darmowy dla dowolnego zastosowania. Instalatory utworzone w NSIS pozwalają na instalowanie, deinstalowanie, zmianę systemowych ustawień, wyodrębnianie plików, itp. NSIS oparty jest na skryptach, możesz w pełni kontrolować każdą część instalatora. Zastosowany język skryptowy obsługuje zmienne, funkcje oraz manipulowanie łańcuchami znaków, tak jak normalne języki programowania - ale zaprojektowany jest specjalnie do tworzenia instalatorów.

Możesz tutaj pobrać instalator wraz z kodami źródłowymi najnowszej wersji NSIS PL.


Pobieranie NSIS PL

Poniższe łącza pozwalają na pobranie najnowszej wersji oprogramowania NSIS PL wraz z kodami źródłowymi. NSIS PL stworzony został na podstawie dystrybucji NSIS rozwijanej przez społeczność NSIS.


NSIS PL 3.2.1
Wydany 31 lipca 2017


NSIS PL


Instalator NSIS PL 3.2.1
Pobierz instalator NSIS PL (2.4 MB).
Plik pobrano: 347 razy.

Kod źródłowy NSIS PL 3.2.1
Pobierz kod źródłowy NSIS PL (4.9 MB).
Plik pobrano: 245 razy.


Archiwum NSIS PL

NSIS PL wciąż jest rozwijany. Co określony czas wydawane są nowe wersje, które dodają nowe funkcjonalności, poprawiają znalezione błędy. W tym dokumencie zgromadzone zostały wszystkie istniejące wersje programu.