Pomoc Winampa

Winamp dostępny jest na platformę Windows, Android oraz OS X. System pomocy w polskiej wersji językowej opisuje wszystko to, co powinieneś wiedzieć o sposobie działania Winampa. Opisywany przewodnik ma status nieoficjalnego.

Przewodnik powstał po to, aby uczynić korzystanie z Winampa prostszym i bardziej zrozumiałym. Opisuje podstawowe czynności i możliwości naszego ulubionego programu, dla każdej z platform. Jest także uzupełnieniem oficjalnego pakietu spolszczającego Winamp na platformę Windows oraz tłumaczenia interfejsu programu na platformie Android (tłumaczenia mojego autorstwa).
Winamp dla Windows
Winamp to jeden z najpopularniejszych i najlepszych odtwarzaczy multimediów stworzonych na platformę Windows. Polska wersja pomocy Winampa dostępna jest również z poziomu Winampa. Użyj menu kontekstowego i wybierz opcję "Winamp - Pomoc (PL)" lub wciśnij klawisz F10, aby je wywołać (warunkiem jest zainstalowanie specjalnej wtyczki, dostępnej w moim rozszerzonym pakiecie językowym).

Aby ułatwić przeglądanie pomocy Winampa dokumentacja została podzielona na kilka dokumentów, w zależności od opisywanych treści.


Zapraszam do zapoznania się z polskojęzyczną pomocą dla Winampa!


Winamp for Android™Dzięki aplikacji Winamp for Android, możesz łatwo odtwarzać, zarządzać i synchronizować muzykę ze swojego komputera Mac lub PC ze swoim urządzeniem Android. Winamp for Android jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania muzyką. Możesz również bezprzewodowo synchronizować muzykę, importować bibliotekę iTunes, mieć dostęp do darmowej muzyki, specjalnych funkcji, dostęp do ponad 50 000 internetowych stacji radiowych dzięki SHOUTcast.


Przejdź do systemu pomocy dla Winampa na platformę Android.


Winamp for MacAplikacja Winamp for Mac jest wciąż w fazie rozwoju. Celem jest stworzenie w pełni funkcjonalnego odtwarzacza multimediów, który będzie najlepszym odtwarzaczem na platformie Apple.


Przejdź do systemu pomocy dla Winampa na platformę OS X.