Winamp Information Tool

Program Winamp Information Tool to proste narzędzie, którego zadaniem jest wyświetlenie informacji o programie Winamp.
Właściwości

Program jest prosty i intuicyjny. Interfejs główny programu składa się z kilku zakładek, które prezentują odpowiednie informacje. Program umożliwia wygenerowanie raportu w formacie tekstowym *.txt (czytelny i prosty tekst) lub *.html (sformatowany, świetnie wyglądający dokument z obrazkami).

Program jest składnikiem pakietu oprogramowania Winamp Tools.

Program w bieżącej wersji:

  • Posiada intuicyjny i prosty interfejs
  • Niewielki rozmiar, jest przenośny, kompatybilny z Windows 7+
  • Dzięki preferencjom, pozwala na dostosowanie go do własnych upodobań
  • Pozwala na wygenerowanie szczegółowego raportu w formacie TXT z informacjami o Winampie
  • Pozwala na wygenerowanie szczegółowego raportu w formacie HTML z informacjami o Winampie
  • dostępny jest w kilku językach


Informacje o Winampie: Informacje ogólne Informacje o Winampie: Katalogi Informacje o Winampie: Pliki konfiguracyjne Informacje o Winampie: Odtwarzanie Informacje o Winampie: Lista odtwarzania Informacje o Winampie: Wtyczki Winampa Informacje o Winampie: Komponenty systemowe Informacje o Winampie: Inne pliki Informacje o Winampie: Pakiety ikon Informacje o Winampie: Wizualizacje AVS Informacje o Winampie: Wizualizacje Milkdrop Informacje o Winampie: Ustawienia SPS Informacje o Winampie: Skórki Informacje o Winampie: Pakiety językowe Informacje szczegółowe o Winampie: Ogólne Informacje szczegółowe o Winampie: Wydajność Informacje szczegółowe o Winampie: Status odtwarzania


Program tworzy podsumowanie w formie raportu. Użytkownik ma do wyboru dwa formaty. Oto przykładowe raporty w formacie HTML oraz w formacie TXT.


Pobieranie

Możesz pobrać program Winamp Information Tool. Pobierany plik jest w formacie archiwum zip. Po pobraniu pliku archiwum należy go rozpakować (na przykład darmowym programem 7zip), a następnie uruchomić program.

Winamp Information Tool


Winamp Information Tool 7.1 (Build 2500)

Data wydania: 14 lutego 2017
Rozmiar: 5,14 MiB (5391079 bajtów)
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+, Winamp
SHA256: 5f076bf9fe790e2e3ffb0048da59e065523c8c5720ff2138183b814d9c6d1b67

  Pobierz Winamp Information Tool
(Plik pobrano: 866 razy)
Jeśli z jakiegoś powodu jesteś zainteresowany starszą wersją programu Winamp Information Tool możesz odwiedzić Archiwum Winampa i pobrać odpowiednią wersję.


Tłumaczenia

Program obsługuje inne języki. Jeśli chcesz możesz przetłumaczyć program na swój język. Aby to zrobić, pobierz program Winamp Information Tool, przejdź do katalogu "Lang" i użyj referencyjnego pliku "English.lng".

Przeczytaj uważnie uwagi w nim zawarte. Zwróć również uwagę na poniższą listę, czy program już nie obsługuje Twojego języka.

Aktualnie program obsługuje 3 języki:

  • English - English (English.lng, domyślny)
  • Polish - Polski (Polish.lng)
  • Portuguęs Brasileiro (PortugueseBR.lng) - Anderson Silva

Po przetłumaczeniu pliku, możesz mi go przesłać poprzez e-mail. Autorom wszystkich tłumaczeń serdecznie dziękuję za ich wkład w projekt.


Instalacja

Program Winamp Information Tool nie wymaga instalacji, działa w trybie przenośnym. Wystarczy pobrać plik na dysk i go uruchomić.

Program jest częścią pakietu oprogramowania Winamp Tools, dedykowanemu programowi Winamp. W związku z tym, można go również zainstalować dzięki prostemu i intuicyjnemu instalatorowi. Sam instalator napisany jest w NSIS.


Licencja

Copyright © 2004 - 2017 Paweł Porwisz

Wszystkie prawa zastrzeżone

Przed rozpoczęciem używania tego pakietu oprogramownia należy zapoznać się z poniższym tekstem. Brak zgody na zawarte w nim warunki oznacza, że jego użytkowanie jest zabronione. W takim przypadku należy go natychmiast USUNĄĆ.

OPROGRAMOWANIE JEST UDOSTĘPNIANE "W STANIE, W JAKIM SIĘ ZNAJDUJE", BEZ JAKIEJKOLWIEK GWARANCJI WYRAŹNEJ LUB DOROZUMIANEJ, W TYM BEZ GWARANCJI PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU ORAZ NIENARUSZALNOŚCI PRAW STRONY TRZECIEJ. WŁAŚCICIELE PRAW AUTORSKICH OKREŚLENI W NINIEJSZEJ INFORMACJI O UPRAWNIENIACH NIE SĄ W ŻADNYM WYPADKU ODPOWIEDZIALNI ZA JAKIEKOLWIEK ROSZCZENIA ANI ZA JAKIEKOLWIEK SZKODY SZCZEGÓLNE, POŚREDNIE LUB WTÓRNE, ANI ŻADNE INNE SZKODY WYNIKAJĄCE Z UTRATY MOŻLIWOŚCI UŻYTKOWANIA, UTRATY DANYCH LUB ZYSKÓW, BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY PODSTAWĄ ROSZCZENIA SĄ WARUNKI UMOWY, ZANIEDBANIE LUB ODPOWIEDZIALNOŚĆ DELIKTOWA, POWSTAŁA W WYNIKU UŻYTKOWANIA TEGO OPROGRAMOWANIA LUB W ZWIĄZKU Z JEGO DZIAŁANIEM.


Wsparcie

Projekt jest całkowicie darmowy. Jego tworzenie wymagało jednak dużo czasu oraz zaangażowania. Jeśli doceniasz moją pracę proszę Cię o wsparcie finansowe. Ewentualnych wpłat proszę dokonywać bezpośrednio na moje konto bankowe lub poprzez system płatności PayPal. Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji. Dzięki.


Wsparcie projeku Winamp Information Tool