DOWNLOAD

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko daje najlepsze wrażenia, cokolwiek chcesz zrobić!

Ultimate File Manager przeznaczony jest dla platformy Microsoft Windows i rozprowadzany jest do użytkownika końcowego w formie instalatora, który został napisany w NSIS oraz Delphi CE. Instalator pakietu Ultimate File Manager pozwala na łatwą i szybką instalację wybranych komponentów (odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików, wtyczek rozszerzających jego funkcjonalność oraz odpowiednio dobranych aplikacji zewnętrznych), z możliwością wyboru trybu instalacji, wyboru programów oraz wtyczek do zainstalowania itp.

Z uwagi na rozmiar aplikacji zewnętrznych pakiet UFM rozprowadzany jest w dwu wersjach - LITE oraz FULL. Jedyną istotną różnicą pomiędzy nimi jest właśnie ilość zewnętrznych aplikacji, które są składnikami pakietu.

Pakiet Ultimate File Manager dedykowany jest wszystkim jego użytkownikom. To dzięki Wam ten projekt wciąż się rozwija i z każdym wydaniem staje się coraz bardziej kompletny i przyjazny użytkownikowi. Ultimate File Manager jest produktem niekomercyjnym! Projekt nie przynosi żadnych korzyści materialnych. Tworzony jest z pasji dla Was i dla mnie.


Ultimate File Manager 9.4 jest wydaniem głównym. Wprowadza wiele poprawek oraz ulepszeń. Bedzie ich więcej. Dodano nową aplikację wewnętrzną UFM Hash (pozwala ona na utworzenie/zweryfikowanie sum kontrolnych plików). Menedżer plików Multi Commander został zaktualizowany do najnowszej weraji. Do najnowszych wersji zaktualizowane zostały również aplikacje zewnętrzne oraz wtyczki (Total Commander). Więcej informacji w pliku dziennika...


ULTIMATE FILE MANAGER 9.4 LITE
Total Commander / Multi Commander (32/64-Bit)

Instalator pakietu Ultimate File Manager 9.4 LITE przeznaczony jest dla systemu operacyjnego Windows. Wspierana jest architektura zarówno 32-bitowa jak i 64-bitowa. Instalator pozwala na zainstalowanie odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików (możesz zainstalować jeden z dwu obsługiwanych menedżerów plików - znanego i cenionego Total Commandera lub jego darmowego odpowiednika Multi Commandera) oraz podstawowych zewnętrznych aplikacji (którymi są edytor tekstu Notepad++, narzędzie do porównywania WinMerge oraz odtwarzacz muzyczny AIMP).


UFM LITE (32/64-Bit)

Data wydania: 1 stycznia 2023 (Pobrano 12567 razy)
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10/11
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2023 Paweł Porwisz

Menedżer plików: TOTAL COMMANDER / MULTI COMMANDER
Rozmiar pliku: 114,45 MiB (120011510 bajtów)
SHA256: bd7fd57d2992939336ff7412972ce133944f02e3c1df8ee133c62eb6d46d66e2

ULTIMATE FILE MANAGER 9.4 FULL
Total Commander / Multi Commander (32/64-Bit)

Instalator pakietu Ultimate File Manager 9.4 FULL przeznaczony jest dla systemu operacyjnego Windows. Wspierana jest architektura zarówno 32-bitowa jak i 64-bitowa. Instalator pozwala na zainstalowanie odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików (możesz zainstalować jeden z dwu obsługiwanych menedżerów plików - znanego i cenionego Total Commandera lub jego darmowego odpowiednika Multi Commandera) oraz wszystkich dostępnych aplikacji zewnętrznych, które go wzbogacają i uzupełniają, tworząc kompaktowe środowisko do pracy (najlepsze i najbardziej użyteczne darmowe zewnętrzne aplikacje, które podzielone są na kilka kategorii).


UFM FULL (32/64-Bit)

Data wydania: 1 stycznia 2023 (Pobrano 37934 razy)
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10/11
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2023 Paweł Porwisz

Menedżer plików: TOTAL COMMANDER / MULTI COMMANDER
Rozmiar pliku: 511,88 MiB (536740945 bajtów)
SHA256: 0df76fa51dfcc345c209ae8ebf6d7fdd35129e75e4b5a1dcf0e15b047d753250


Pakiet Ultimate File Manager jest oprogramowaniem darmowym! Mimo to, menedżer plików Total Commander, będący głównym składnikiem pakietu Ultimate File Manager rozprowadzany jest na licencji Shareware. Oznacza to, że po określonym czasie należy WYKUPIĆ licencję na jego użytkowanie. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem programu Total Commander i posiadasz już zakupiony klucz licencji (plik wincmd.key) skopiuj go do katalogu konfiguracyjnego (\UFM\TC\CONFIG) programu Total Commander. Domyślną ścieżką jest: C:\Program Files (x86)\UFM\TC\CONFIG\.


Uwaga! Zawsze pobieraj pliki za pośrednictwem tej witryny lub uznanych serwisów do pobierania oprogramowania.

Pliki pobrane z mojej strony internetowej są zawsze sprawdzone i nie zawierają żadnego niechcianego oprogramowania.

Jeśli masz problem z pobraniem najnowszej wersji projektu UFM możesz skorzystać z serwera alternatywnego: